Biežāk uzdotie jautājumi

 

Vai C vitamīns nekairinās manu ādu?

 Lielāka daļa ražotāju pievieno C vitamīnu kosmētikas un citiem produktiem, jo tam piemīt lieliskas antioksidanta īpašības. Savukārt ir dermatoloģiski pierādīts, ka C vitamīnam piemīt pozitīva ietekme uz cilvēka ādu.

 

Vai Aroma Sense dušas uzgalis derēs manai esošajai ūdens šļūtenei?

Aroma Sense dušas uzgaļi ir piemēroti jebkurai standarta dušas šļūtenei ar vītni 2cm (Eiropas standarts).

 

Uz kurām valstīm ir iespējams pasūtīt Aroma Sense vannasistabas aksesuārus?

Šobrīd mēs nodrošinam piegādi Baltijas valstīs, kā arī uz visām Eiropas Savienības valstīm.

 

Kā es varu norēķināties par savu pirkumu?

Mēs piedāvājam par pirkumu norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai izmantot Paypal norēķinu sistēmu.

 

Vai ir iespējams atgriezt preci?

Preci iespējams atgriezt 14 dienu laikā, saglabājot orģinālo iepakojumu, taču tas neattiecas uz C vitamīna filtru. Tāpat arī iespējams atgriezt preci 1 mēneša laikā, ja tā nav bijusi lietota un ir konstatēts preces defekts.

 

Kā C vitamīns palīdz neitralizēt ūdenī esošo hloru?

C vitamīns (askorbīnskābe) hloru neitralizē, jo saskaroties ar to notiek reakcija, kuras rezultātā hlors tiek pārvērsts vieglā un neitrālā sālskābē, kas nekaitē ādai un matiem.

 

Vai ir zinātniski pierādīta C vitamīna iedarbība uz hloru?

ASV Vides un Pētniecības organizācijas US EPA veiktie pētījumi ir pierādījuši, ka C vitamīns ir drošs un efektīvs līdzeklis ūdens attīrīšanai no hlora.  Atsauce

 

Kā C vitamīns palīdz aizsargāt organismu no brīvajiem radikāļiem?

Brīvie radikāļi ir molekulas, kurām ir nepilnīgs elektronu apvalks, kas padara tās ķīmiski aktīvas. Antioksidanti, kā C vitamīns neitralizē elektronisko lādiņu šajās molekulās un attur brīvos radikāļus no citu šūnu molekulu bojāšanas.

 

Vai C vitamīna dušas ūdeni var dzert?

C vitamīna dušas ūdens nav paredzēts dzeršanai, taču neradīs nekādas problēmas vai draudus veselībai, ja tiks iedzerts nelielā daudzumā esot dušā.

 

Kas ir Aroma Sense aromfiltra sastāvā?

Aromfiltra sastāvs: Askorbīnskābe 57%, destilēts ūdens 22%, Dekstrīns (dabiska šķiedra) -19%, Ēteriskās eļļas – 3% un Arabikas sveķi – 0,4%.

 

Ko darīt, ja Aroma Sense dušas uzgalis ir zaudējis sākotnējo aromātu?

Ja duša vairs nenodrošina līdzšinējo aromātu, ir beidzies aromfiltrs. Aromfiltru iespējams iegadaties mūsu interneta veikalā vai pie mūsu sadarbības partneriem un nomainīt, vadoties pēc instrukcijas, kas atrodama produkta iepakojumā.

 

Kur tiek ražotas Aroma Sense dušas un filtri?

Aroma Sense produkcija tiek izstrādāta un ražota Dienvidkorejā.

 

Mana duša vairs nestrādā tik labi kā sākumā. Ko darīt?

Ja Jūsu duša vairs nepilda funkcijas, ko tā veica lietošanas sākumā, kad iegādājāties dušas uzgali, iespējams Jums ir jāveic dušas apkope, nomainot maināmās dušas daļas – aromfiltru, mikrošķiedras filtru un/vai keramiskās antibakteriālās lodītes. Izņēmums ir Aroma Sense Premium dušas uzgalis, kurš nav izjaucams, tādējādi ir nomaināms pret jaunu uzgali.