Noteikumi

 

Mēs piedāvājam veikt apmaksu par mūsu produktiem, izmantojot sekojošus norēķinu veidus:

 

Maksājumi ar karti

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

 

Iespējami 3 piegādes veidi:

 

Ja Jums rodas jautājumi par piegādi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālrunis: 29458285 ! Būsim priecīgi Jums palīdzēt un rast izdevīgāko un ērtāko risinājumu!

 

Preces atgriešana

 

Izplatītājs nodrošina AROMA SENSE bojātu preču apmaiņu vai naudas atgriešanu 3 mēnešu laikā no preces iegādes brīža, uzradot pirkuma apliecinošus dokumentus un preces orģinālo iepakojumu.

 

Preces netiek apmainītas un nauda netiek atgriezta garantijas ietvaros sekojošos gadījumos:

Internetā pastūtot preci, Jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma 14 dienu laikā. Šādā gadījumā lūdzam sazināties ar mums un mēs atradīsim Jums ērtāko risinājumu.

 

Klientu datu aizsardzība

Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama preču iegādei, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un tie tiks izmantoti tikai un vienīgi preču iegādei.

Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti. Tiks ievēroti drošības pasākumi, lai kartes dati nenonāk trešo/nepiederošo personu rokās.

 

Interneta vietnes izmantošanas nosacījumi

Neautorizēta majaslapas izmantošana, satura mainīšana vai kropļošana, kā arī mājaslapas

nepieejamības radīšana ir krimināls un ar likumu sodāms pārkāpums.

Šo noteikumi neievērošanas gadījumā SIA “DESIGNSHOT” ir tiesības griezties pret personu ar LR likumdošanā esošajiem likumiem, par pienākumu neievērošanu.

 

Maksājumu un pasūtījumu nosacījumi

Visas produktu galējās cenas mājaslapā ir norādītas Euro (€) valūtā ieskiatot PVN.

 

Piegādes nosacījumi

Produktu piegāde tiek veikta izmantojot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus.

Izplatītājs (SIA “DESIGNSHOT”) neuzņemas atbildību par preču piegādes laikā radītajiem bojājumiem vai piegādes termiņiem izmantojot trešo pušu piegādātājus.

 

Rekvizīti:

SIA DESIGNSHOT
LV40103925602
Dārziņu 23. līnija 46, Rīga, LV-1063
AS Swedbank
HABALV22
LV74HABA0551043885171
+371 29458285 | info@aromasense.lv