Priekšrocības

Aromterapija

Izvēlies kādu no ēterisko eļļu aromātiem, kas patīkami iedarbosies uz ķermeni, atkarībā no izvēlētā aromāta:

Lavandas filtrs

Filtrs palīdz uzlabot miegu un novērst akni. Tam piemīt atsvaidzinošs lavandas aromāts.

Jasmīnu filtrs

Filtrs palīdz atbrīvoties no stresa un uzlabot emocionālo stabilitāti. Tam piemīt elegants, izsmalcināts aromāts.

Citronu filtrs

Šis filtrs palīdz ādai attīrīties un uzlabo koncentrēšanās spējas, kā arī tam piemīt atsvaidzinošs un svaigs aromāts.

Citronu –  mango filtrs

Filtrs mitrina ādu, un tam ir atsvaidzinošs un salds aromāts.

Eikalipta filtrs

Filtrs palīdz novērst nogurumu un remdēt sāpes. Tam ir maigs eikalipta aromāts.

Vaniļas – kokossriekstu filtrs

Šim filtram piemīt svaigas kokosa un siltas vaniļas smaržas kombinācija, kas nekavējoties nogādā jūs paradīzē.

Rožu filtrs

Šis filtrs darbojas kā antidepresants. Tas uzlabo ādas veselību, un tam piemīt maigs rožu aromāts.

Priežu filtrs

Šis filtrs palīdz attīrīt prātu un veicina koncentrēšanās spējas. Tam piemīt atsvaidzinošs aromāts.

Fitoncīdu filtrs

Filtrs palīdz mazināt ādas iekaisumu un atjauno imunitāti. Tam ir vēss un revitalizējošs aromāts.

Neitrālais filtrs

Neitrālais filtrs ir piemērots cilvēkiem, kam ir alerģija no smaržām, kā arī tiem, kas dod priekšroku bezsmaržas filtram, saglabājot tajā esošo C vitamīnu.

Bez lieka ūdens patēriņa

Ar Aroma Sense dušas uzgaļiem ūdens patēriņš samazinās pat līdz 30%. Jautāsiet kāpēc?

 • Dušas uzgaļu spiediens ir 2-6 reizes stiprāks nekā ierastajiem dušas uzgaļiem. Ūdens strūkla sasniedz 1,4-2,5 metrus atkarībā no izvēlētā modeļa
 • Patentēta plātne no nerūsējošā tērauda ar trijstūra sprauslām ietaupa ~36 000 litru ūdens gadā. Uzgaļa ūdens patēriņš 9,5-9,8 litri/minūtē atkarībā no izvēlētā modeļa
 • Noregulējot ūdens plūsmu uz ūdenskrituma funkciju (iespējams tikai Premium modelim), tiek nodrošināts SPA masāžas efekts

Trijstūra sprauslas

Tīrs ūdens bez hlora piemaisījumiem

Aroma Sense C vitamīna dušu uzgaļos tiek izmantota viena no efektīvākajām tehnoloģijām ūdens kvalitātes uzlabošanā – askorbīnskābe jeb C vitamīns. Izmantojot šo metodi hlora, broma un citu ķīmisko elementu piemaisījumus ūdenī tiek samazināts līdz pat 98%, tādējādi ūdens ir tuvu 100% tīrs no liekiem piemaisījumiem.

Eksperiments, lai pārbaudītu hlora esamību ūdenī

Ūdenī esošā hlora nelabvēlīgā ietekme:

 • tiek kairināta un sausināta jutīga, sausa un alerģiska āda
 • pasliktinās ādas kvalitāte un paātrinās ādas novecošanas procesi
 • tiek ievērojami bojāti mati un sausinātas acis
 • izraisa dažādas ādas slimības un saasina ādas slimību stāvokli

Negatīvie joni – neatsverams ieguldījums organisma labsajūtā

Pateicoties Aroma Sense dušas uzgaļu patentētajām sprauslām, dušas laikā tiek saražoti 421,000 negatīvo jonu uz 1 cm3 ūdens, kas nodrošina veselīgu jonu terapiju, līdzīgi kā dabā – kalnos, pie ūdenskrituma vai pēc pērkona negaisa.

Negatīvo jonu labvēlīgā iedarbība:

 • novērš baktēriju un vīrusu izplatīšanos
 • uzlabo organisma pašsajūtu
 • pazemina asinsspiedienu
 • uzlabo un palielina darbaspējas
 • izraisa pozitīvas vibrācijas organismā
 • veicina dzīvesprieku, palīdz cīnities  ar nomāktību un citiem depresīviem stāvokļiem

Negatīvie joni ir bez smaržas, bez garšas un acij neredzamas molekulas, kuras cilvēka organisms uzņem ieelpojot vai saskaroties ar ādu. Joni ir molekulas, kuras zaudējušas elektronisko lādiņu. Tie rodas dabā, kā sašķeltas gaisa molekulas, kuras tiek sašķeltas ar saules gaismas, starojuma, kustīgas gaismas un ūdens palīdzību.  Izteikti daudz negatīvo jonu sastopami kalnos, pie ūdenskritumiem un pludmalēs, kā arī vidē pēc lietus un pērkona negaisa. Sasniedzot cilvēka asinsriti, negatīvie joni izraisa bioķīmiskas reakcijas, kuras paaugstina garastāvokļa hormona serotonīna līmeni smadzenēs, palīdzot atbrīvoties no stresa, noņemt depresīvus stāvokļus un paaugstinot  enerģijas rezerves.

Negatīvi lādētie skābekļa joni organismā iekļūst caur ādu vai arī caur plaušu audiem un asinsriti elpošanas laikā. Negatīvie skābekļa joni atjauno asinsķermenīšu elektrisko lādiņu un atgriež normā asins plūsmu.

Negatīvi lādētiem skābekļa joniem piemīt spēja normalizēt asinsspiedienu, samazināt holesterīna līmeni, uzlabot imūnsistēmas un gremošanas funkcijas, aktivizēt vielmaiņu, mazināt alerģiskas reakcijas, tiem ir antioksidanta iedarbība. Jonu iedarbības rezultātā organisma audi un šūnas bagātinās ar aktīvo skābekli, tiek veicināta toksīnu izvadīšana no organisma, uzlabojas matu augšana, neitralizējas pH līmenis audos, nostiprinās saistaudi (āda tiek tonizēta), uzlabojas ādas izskats, tekstūra un elasticitāte, nomierinās nervu sistēma, uzlabojas miega kvalitāte.

Augstākās kvalitātes matieriāli ilgai uzgaļa lietošanai

Dušas uzgaļi izgatavoti pēc ISO 9001 kvalitātes standartiem no nerūsējošā tērauda, plastmasas un citiem augstākās kvalitātes materiāliem. Uzgaļi ražoti tā, lai lietotājs varētu dušas uzgali izmantot vairākus gadus, nomainot tikai to detaļas – trīsstūra plātni, mikrošķiedru filtru, keramisko bumbiņu filtru un aroma filtru.

C vitamīns – spēcīgākais skaistuma vitamīns

Aroma Sense dušas filtra nodrošinātais C vitamīns  ne vien neitralizē kaitīgo hlora ietekmi, bet arī baro ādu un matus, pasargājot tos no sausuma.

lemon

Ir neskaitāmas priekšrocības un ieguvumi, kurus C vitamīns nodrošina organismam lietojot to iekšķīgi, taču ne mazāk priekšrocību piemīt C vitamīnam, uzņemot to caur ādu.

C vitamīns ir antioksidants, kas palēnina brīvo radikāļu kaitējumu. Brīvie radikāļi ir nestabilas molekulas, kuras bojā kolagēnu un izraisa ādas sausumu, lobīšanos, smalkās līnijas un grumbiņas gaisa piesārņojuma un saules ietekmes dēļ. Veiktie pētījumi rāda, ka C vitamīnam piemīt spēja ne vien neitralizēt brīvos radikāļus, bet arī spēj novērst un mainīts DNS bojājumus.

 

Pēc desmitiem gadu pētījumiem tā ietekmē uz ādu, C vitamīns ir atzīts par ādas kopšanas “superzvaigzni”, pateicoties tā spējai nodrošinot ādai elastību, tvirtumu un mirdzumu, kā arī aizkavējot ādas novecošanās procesus.

C vitamīns veicina kolagēna sintēzi ādā, nodrošinot tai izturību un elastību, kā arī veicina ādas spējas pašatjaunoties, tas uzlabo sīko asinsvadu darbību, kuri nodrošina skābekļa un barības vielu transportu, tādējādi uzturot ādu veselīgu un uzlabojot tās tekstūru. Šis vitamīns palielina elastīna daudzumu ādā, aizsargājot un atjaunojot ādas šūnas.

C vitamīns ir arī būtiska uzturviela bojātiem matiem, tas veicina matu augšanu un biezumu (veicinot asins cirkulāciju un atjaunojot kapilārus),  palīdz novērst matu sausumu, šķelšanos un zvīņošanos.

Tā kā tam piemīt arī spēja cīnīties ar galvas ādā esošajām baktērijām, C vitamīns palīdz veiksmīgi risināt arī blaugznu jautājumu, aizkavē matu novecošanos un cīnās ar matu izkrišanu.

Ar Aroma Sense matiem un ādai tiek nodrošināts vitaminizēts ūdens, garantējot tiem visas C vitamīna vērtīgākās īpašības.